Ośrodek Szkolenia kierowców „Medal” s.c. jest firmą rodzinną, z długoletnim doświadczeniem na rynku. Obecny wizerunek firmy wypracowaliśmy ciężką i rzetelną pracą.

 

Prowadzimy działalność  szkoleniową w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy jak również szkolimy kierowców wykonujących transport drogowy i operatorów wózków widłowych.  Posiadamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę wykładowców i instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy nadal kontynuują proces samokształcenia, aby spełnić rosnące wymagania naszych beneficjentów.

Z zajęć teoretycznych zakresu przepisów ruchu drogowego czy udzielania pomocy przedmedycznej mogą skorzystać nie tylko nasi kursanci, ale również osoby, które chcą poszerzyć bądź uzupełnić swoją wiedzę.

 

Posiadamy bogate zaplecze dydaktyczne, wyposażone w najnowsze środki multimedialne i pomoce naukowe, które gwarantuje rzetelne prowadzenie zajęć szkoleniowych. Dysponujemy przestronną i wygodną salą  wykładową, zapewniającą miłe spędzenie czasu podczas zajęć dydaktycznych. Firma posiada  plac manewrowy zgodny z Dziennikiem Ustaw, który zapewnia przeprowadzanie zajęć praktycznych w warunkach zapewniających bezpieczeństwo uczestników szkolenia.

Dla naszych kursantów oferujemy free wifi, jak również barek kawowy, który uprzyjemni czas i pozwoli się zrelaksować w czasie przerw.